KARIÉRA

Kariéra

Volná místa

Barman

Staňte se součástí našeho týmu Moon. Hledáme právě Vás!

Rozvíjející se česká společnost působící v oboru gastronomie. Naše music bary jsou již několik let součástí pražské barové scény a jsou vyhledávaným místem pro večerní zábavu s širokou nabídkou drinků, profesionálním servisem, taneční hudbou a moderním interiérem.

Náplň práce:

  • Prvotřídní příprava nápojů, koktejlů.

  • Obsluha a komunikace s hosty.

  • Sleva na firemní výrobky / služby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní zaměstnání rozvíjející společnosti s českým kapitálem, příjemný a mladý kolektiv, zaměstnanecké slevy a benefity, odpovídající finanční ohodnocení, vzdělávací kurzy, firemní akce, příspěvek na sportovní aktivity formou Multisport karty.

Požadavky na zaměstnance:

  • Praxe v oboru – minimálně 3 roky

  • Odborné vzdělání – výhodou

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost samostatně pracovat, jednat s hosty, profesionální přístup a vystupování, dobré komunikační schopnosti, týmový duch, flexibilita a loajalita. Základní znalost receptur míchaných nápojů. Základní informace o alkoholických nápojích, jeho druzích a kvalitě.

Mzda: 35.000 – 45.000 Kč

V případě zájmu pište na info@moonclub.cz. Můžete rovnou přiložit Vaše CV.

Servírka

Jsme ryze česká společnost s více jak 12letou tradicí na českém trhu. Naší filozofií je spokojený host.

Co Vám můžeme nabídnout? Zaměstnání v unikátním a krásném prostředí, práce s kvalitními surovinami a inventářem. Mladý profesionální kolektiv. Skvělého šéfa. Nadstandardní finanční ohodnocení, firemní výhody a akce. Pravidelné vzdělávání.

Na oplátku budeme rádi, když budete mít zkušenosti s vyšším standardem obsluhy (min. 5 let) a budete zvládat noční směny. Budete pracovat se zájmem a nasazením. Naši hosté mluví anglicky, bude fajn, když i Vy budete ovládat angličtinu na komunikativní úrovni, ale nebráníme se i jinému jazyku. A protože si stojíme za naší firemní filozofií, je pro nás prioritou profesionalita a příjemné vystupování jakéhokoliv našeho zaměstnance, tedy i Vás.

Hledáme pouze vážné zájemce o dlouhodobou spolupráci, kteří se vlastními silami zaslouží o vybudování stabilně kvalitního týmu.

Těšíme se na Vás!

Benefity:

  • Bonusy/prémie

  • Příspěvek na sportovní aktivity formou Multisport karty