Nejbližší akce

MOON Ball

1. 2. 2020

Naše první narozeniny jsme se rozhodli oslavit v největším stylu, jaký si umíme představit. Tohle je příležitost pro Vaše večerní šaty a rudé rtěnky a taky padnoucí obleky se stylovými motýlky. Čeká Vás spoustu plesové klasiky. Chlebíčky, tombola, výborná vína a sekty.

Minulé akce

SILVESTR

31. 12. 2019

Zakončení roku, jak se patří. O zábavu se kromě jiného postarali speciální DJs, tanečnice, zlaté balónky, konfety i litry šampaňského. A taky perfektní houslistka Jana Věnečková, která si pro hosty Moonclubu připravila vystoupení těsně před i po půlnoci.

DUŠIČKY

2. 11. 2019

Místo Halloweenu jsme oslavili raději tradiční Dušičky. Na ulici jsme měli stovky svíček a u vchodu welcome rakvičky se šlehačkou. Black and little white dresscode spolu se speciálně upraveným interiérem pomohl vytvořit tajemnou atmosféru. Odnesli jste si fotku z naší rakve?

HUGO BOSS parfémy

1. - 31. 10. 2019

Umíme představit produkty originálním způsobem. Pro nejnověší parfémy The Scent Absolute jsme vytvořili jejich ekvivalent - dva limitované koktejly. Ten pro ženy chutnal po čerstvé kávě a vanilce, pro muže jsme zkombinovali zázvor a mandarinky. Spolu s koktejlem jsme donesli každému vzorek parfému. Interiér byl vyzdoben na míru značce.

Akce na míru

Využijte krásného prostředí a lokality MOONCLUBU pro firemní večírky nebo dlouhodobé spolupráce. Vyzdobíme interiér, připravíme speciální drinky i občerstvení a zařídíme průběh celé akce. Více informací o prostorech najdete zde.

Veškeré podrobnosti s Vámi rádi vyřešíme mailem nebo po telefonu.

REZERVACE

+420 703 140 640

info@moonclub.cz

(10:00 - 18:00)